Hodinky Fossil – americký pohled na čas

Hodinky Fossil

Hodinky Fossil  se na český trh dostávají už tak zhruba 5 let, i když jejich cesta je poněkud krkolomná. Oficiální e-shop fossil.com do Česka nepošle ani pohled, takže nadšencům, kteří propadli této značce nazbývá ni jiného než třeba Zoot.cz nebo Vivantis.cz. Nabídka je naštěstí docela široká, takže asi ani moc netrpíme, když si hodinky Fossil nemůžeme objednat přímo v „ú-es-ej“.

Hodinky Fossil už od roku 1984

Již od samotného počátku značky byl zcela jasný trend – dělat hlavně designově povedené hodinky, o nichž můžete číst v odborných knihách o designu ( to je příklad třeba hodinek Fossil navržených Philipem Starckem). Každopádně značka odkazuje na americkou tradici vintage a je hodně silná v retailu (přes 400 obchodů).

Hodinky Fossil aneb zkušenosti není nikdy dost

Hrozně rádi bychom vám popsali naši vlastní zkušenost, ale jako na potvoru žádné Fossily nemáme, takže se můžeme jen podívat na zkušenosti z mnoha internetových fór věnovaných hodinkám. Budeme citovat

„..jsou to fashion hodinky (z toho plyne kvalita vždy a u všeho úměrná ceně), ale na druhé straně za slušné peníze perfektní design“

„hodinky super, ale po dvou letech vytuhly..“

„Mám a po 4 letech pořád přesné jako na začátku“

Když to shrneme, tak hodinky Fossil připomínají značku Diesel, ale za výrazně nižší cenu, kvalita zpracování je údajně obdobná.

Jaké hodinky Fossil vám doporučíme?

Asi by bylo fér říct, že při kvalitě, kterou jsme popisovali v předchozím odtstavci, je vlastně výber hodinek Fossil spíše hledáním dokonalého designu. A pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, tak je to hodně subjektivní, takže od nás vlastně nemůžete chtít objektivní radu. jediné, co můžeme spolehlivě poskytnout, je doporučení na základě prodejů.

A pak vám tedy řekneme, že tyto 4 modely jsou aktuálně nejprodávanější

Sleva
Sleva
5590  4300 
Sleva
5590  4300 
Sleva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *