Hodinky Cluse – elegantně jednoduché

Hodinky Cluse - detail ciferníku

Hodinky Cluse jsou jasnou volbou pro ty z vás, kdo nacházíte krásu v jednoduchosti. Ale pozor, jednoduché neznamená prosté.

Proč milujeme a chceme hodinky Cluse

Jednoduchost rovná se realismus a upřímnost k sobě samému. Ale taky zaměření na důležité věci a opomíjení těch nepodstatných. A právě to je esencí značky Cluse – elegantní minimalismus. Jsou to hodinky aspirující na to být součástí světa svých majitelů, jedinců vědomých si svého výlučného stylu. Hodinky Cluse vždy doplní outfit takovým způsobem, kdy jemně podtrhnou celkovou kompozici jako tečka na konci věty. Rozhodně nechtějí jen ukazovat čas, to bychom je podcenili, chtějí definovat ty nejlepší momenty vašeho života a současně přitahovat pozornost svojí jednoduchostí.

Při výrobě je maximální pozornost věnována použitým materiálům, stejně jako pečlivému provedení a celkovému stylu. Ateliér v Amsterdamu koncentruje nejlepší holandské designéry i mistry hodinářského řemesla. A jen to zajišťuje perfektní rovnováhu mezi funkcí i vzhledem.

Oficiální stránky značky Cluse

Vybrané dámské hodinky Cluse pro vaši inspiraci

Nespornou výhodou hodinek Cluse je i jejich univerzalita – můžete si ten samý model vzít ráno do práce, večer na pracovní večeři i o víkendu na sportovní akci s přáteli. Stejně tak se hodí i jejihc univerzalita ve smyslu pohlaví – není romantické, když můžete s partnerem sdílet hodinky a oba s nimi vypadáte dobře?

Vybrané unisex hodinky Cluse pro vaši inspiraci

Pokud preferujete třeba hodinky WeWood, jistě vám dokážeme vyjít vstříc. Každopádně slevy hodinek jsou tu jen pro vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *