Chcete vědět, jestli k vám vybrané hodinky doputují ještě dnes večer a vy budete moci dělat parádu na důležitém rande? To opravdu netušíme, ale níže najdete informace, za jak dlouho jednotlivé e-shopy zboží většinou doručují. A za kolik. Ale pokud byste věděli, že to tak určitě není, nestyďte se ozvat. Ozveme se partnerům, ať se koukají rychle zlepšit. A když se nezlepší? Pak vám najdeme jiné a ještě lepší 🙂

Kolik stojí doprava hodinek?
Náklady na dopravu jsou u každého partnera odlišné (ovšem hodně podobné), každopádně většinou je nabízena doprava zdarma od určité částky (zpravidla 1000Kč). Zoot.cz: doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč, osobní vyzvednutí ve výdejnách radosti zdarma. Bonami.cz: doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč, DPD kurýr 89 Kč, Česká pošta 99 Kč, osobní odběr v Uložence 45 Kč, doručení do Poštomatu 79 Kč Bibloo.cz: doprava zdarma nad 1000 Kč, DPD kurýr 99 Kč, DPD Pickup 69 Kč, Česká Pošta 99 Kč a Bibloo Express 149 Kč. Woodies.cz: doprava zdarma na všechno
Jakým způsobem mohu zaplatit při nákupu hodinek?
Opět pro vás máme lišáckou odpověď ve stylu, že záleží na partnerovi, u kterého hodinky koupíte. Můžeme vás všem uklidnit, spolupracující partneři jsou moderní e-shopy, které používají prakticky všechny dostupné platební metody - od platby na dobírku, přes platbu při osobním vyzvednutí až po platby rozličnými moderními metodami (Platební karty, online peněženky apod.) Domníváme se, že jediný způsob, který není podporován je platba na sekeru.
Za jak dlouho mi hodinky dorazí?
To je správná otázka. Odpověď zní, že nejpozději do 3 dnů. Nejkratší doby dosáhnete, pokud jako způsob dopravy zvolíte osobní odběr, pak se s novými hodinkami můžete většinou těšit ještě ten samý den, kdy si je objednáte.
Jak bezpečné je online nakupování?
Zjednodušeně bychom řekli, že je stejně bezpečné, jako nakupování v jakémkoliv jiném obchodě. Jistě vás potěšíme tím, že námi vybraní partneři jsou fér firmy, které nepodvádí, nekradou a neschovávají se. Takže se vůbec nemusíte bát.
Co se přesně stane, až si hodinky objednám?
V optimálním případě aktuálně vytvořená objednávka doputuje do skladu, kde ji připraví a uvědomí vás, že je k vyzvednutí, případně ji předají třeba kurýrovi (to záleží na způsobu dopravy a platby, který si volíte při nákupu). V opačném případě objednávku zpracují, až se jim bude chtít, což je třeba za měsíc. Pozor, teď žertujeme, naši partneři jsou rychlí jako blesk a vaši objednávku nových hodinek začnou vyřizovat ihned, jakmile stisknete tlačítko Objednat.
Dostanu nějaký doklad o koupi?
Samozřejmě - dostanete fakturu resp. potvrzení o zaplacení, které může sloužit jako doklad při případné reklamaci.